Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Manu Coeman - Director Manu Coeman is a world renowned director of commercials for global brands and the recipient of numerous international awards, such as Cannes Lions, Epica, Eurobest and Clio. He is especially known for his use of humour and regarded highly for his selective approach to scripts, his meticulous planning and his natural gift for cast selection and direction.

In particular his professional approach and never failing positive energy that he exudes on the set, make him a director both clients and agencies find a delight to work with.

We are happy to work with him on the Cornetto project.

Büyük Markaların Ödüllü Yönetmeni Manu Coeman SPARK Film Collective’de !

Hafızalarda yer eden işlere Tüm filmlerini başından sonuna son derece titizlikle kurgulayan MANU, oyuncu seçimlerindeki hassasiyeti ve karakter yönetimindeki uzmanlığını setteki pozitif enerjisi ile harmanlayarak filmlerine yansıtıyor.

Çözüm üretmeye odaklı profesyonel stili ve hiç düşmeyen pozitif enerjisi sebebiyle ajans ve müşterilerin çalışmaktan çok keyif aldığı bir yönetmen olan MANU COEMAN, dünyaca ünlü markalar için bugüne kadar çektiği 300’ü aşkın filmiyle Cannes Lion, Epica, Eurobest ve Clio gibi birçok ödüle layık görülmüş olan MANU COEMAN, özellikle senaryolardaki komedi unsurlarını esprili bir görsel dile çevirmedeki ustalığıyla tanınıyor.

Cornetto projesinde Manu ile calışmış olmaktan çok mutluyuz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.